Soczewki toryczne od Bausch&Lomb

Firma Bausch&Lomb jest jednym z największych producentów soczewek kontaktowych. W swojej ofercie ma kilka rodzajów soczewek przeznaczonych dla osób cierpiących na astygmatyzm. Każdy z nich zapewnia odpowiednią ostrość widzenia i komfortowe dopasowanie się do powierzchni oka.

Soczewki PureVision Toric

soczewki purevision toricSą to soczewki, w których budowie znajduje się AerGel sprawiający, że przenikanie tlenu do oka jest bardzo wysokie. Dodatkowo zastosowanie tej technologii powoduje, że soczewka jest odporna na osadzanie się bakterii i odwadnianie. Cena soczewek PureVision Toric: 139,99 zł.

Soczewki Soflens 66 Toric

soczewki soflens 66To propozycja dla astygmatyków, którym nałożenie soczewki torycznej może sprawiać trudność. System specjalnych oznaczeń i wykończeń krawędzi ułatwi tę czynność. Sferyczna powierzchnia wewnętrzna gwarantuje doskonałe dopasowanie soczewki, która cechuje się zwiększonym komfortem również dzięki niskiej zdolności odwodnienia. Ich cena to: 129,99 zł.

Soczewki Soflens Daily Disposable Toric for Astigmatism

soczewki soflens daily disposable astigmatismSoczewki te zapewniają bardzo wysoką korekcję wzroku przy niezmiennie największym komforcie użytkowania. Zastosowanie materiału Hilafilcon B gwarantuje bardzo wysoką przepuszczalność tlenu i maksymalne uwodnienie soczewki. Cena Soflens Daily Disposable to jedyne 89,99 zł.

Soczewki od Bausch&Lomb (nie tylko soczewki toryczne), znajdziecie w sklepie Szkla.com – patrz TUTAJ.