Oferta dla astygmatyków od Bausch&Lomb

soczewki kontaktowe dla astygmatykówBausch&Lomb to jeden z gigantów światowych w zakresie produkcji artykułów okulistycznych, zwłaszcza soczewek kontaktowych. Warto przyjrzeć się jej bliżej w kontekście soczewek torycznych, które są jednymi z flagowych produktów tej firmy.

 1. PureVision Toric – są to soczewki Bausch&Lomb miesięczne, przeznaczone do ciągłego noszenia, a więc tzw. soczewki kontaktowe Night&Day. Oznacza to, że używając tych soczewek nie ma potrzeby kupowania żadnych płynów pielęgnacyjnych, znika też problem codziennego zakładania i zdejmowania soczewek. Soczewki te wykonane są w technologii Performa, która zapewnia stałe nawilżenie powierzchni soczewki, chroni przed osiadaniem osadów białkowych oraz doskonale wyostrza wzrok.Dostępne wielkości opakowań PureVision Toric:
  • PureVision Toric 6 szt. – 149,99 zł

  Zobacz PureVision Toric w Szkla.com

 2. PureVision 2 HD for Astigmatism – kolejna wersja miesięcznych soczewek dla astygmatyków z przeznaczeniem do noszenia w trybie 24 godzinnym. Soczewki od Bausch&Lomb posiadają zarówno wysoki stopień uwodnienia jak i współczynnik przepuszczalności tlenowej. Soczewki powinny być przemywane płynem pielęgnacyjnym i przechowywane w pojemnikach na soczewki, jeżeli tylko nie są używane w trybie ciągłym – np. zdejmowane podczas kąpieli.Dostępne wielkości opakowań PureVision 2 HD for Astigmatism:
  • PureVision 2 HD for Astigmatism 3 szt. – 89,99 zł
  • PureVision 2 HD for Astigmatism 6 szt. – 149,99 zł

  Zobacz PureVision 2 HD for Astigmatism w Szkla.com

 3. Soflens 66 Toric – są to soczewki miesięczne, których cechą charakterystyczną jest to, że mają szeroki zakres parametrów, dzięki czemu nawet osoby z dużymi wadami astygmatycznymi znajdą soczewki kontaktowe odpowiednie dla siebie. Obchodzenie się z soczewką ułatwia system specjalnych oznaczeń, a specjalnie wykończone krawędzie niwelują brak wygody związany z używaniem szkieł kontaktowych.Dostępne wielkości opakowań SofLens 66 Toric:
  • SofLens 66 Toric 6 szt. – 139,99 zł

  Zobacz SofLens 66 Toric w Szkla.com

 4. Soflens Daily Disposable Toric for Astigmatism – jak nazwa wskazuje są to soczewki jednodniowe. Dzięki materiałom, z jakich zostały wykonane, m. in. Hilafilcon B, zapewniają jeszcze większą przepuszczalność tlenu i maksymalne uwodnienie, co ich użytkownicy cenią sobie najbardziej. Z racji tego, że są soczewkami jednodniowymi, nie wymagają żadnej pielęgnacji.Dostępne wielkości opakowań Soflens Daily Disposable Toric for Astigmatism:
  • Soflens Daily Disposable Toric for Astigmatism 30 szt. – 84,99 zł

  Zobacz Soflens Daily Disposable Toric for Astigmatism w Szkla.com