Air Optix® Aqua Multifocal czy Air Optix® PLUS HydraGlyde® Multifocal

Zmagasz się z wadą prezbiopii i poszukujesz dobrej jakości szkieł kontaktowych, które zadbają o zdrowie Twoich oczu, oraz zapewnią Ci perfekcyjne widzenie w każdej sytuacji? W tym celu zestawiamy ze sobą dwa modele soczewek multifokalnych, Air Optix® Aqua Multifocal oraz Air Optix® PLUS HydraGlyde® Multifocal. Odkryj soczewki idealne dla Ciebie!

Air Optix® Aqua Multifocal – podstawowe parametry i cechy soczewek

Air Optix® Aqua Multifocal to nowoczesne szkła multifokalne, stworzone do korekcji prezbiopii, które zapewnią Ci ostre i wyraźne widzenie zarówno w dali, jak i w bliży, oraz zadbają o kompleksowe zdrowie i ochronę Twoich oczu. Soczewki te cechują się wysokim poziomem uwodnienia oraz optymalnym poziomem przepuszczalności tlenowej, dzięki czemu skutecznie nawilżają oczy podczas ich użytkowania, chroniąc je przed nadmiernym wysychaniem oraz występowaniem podrażnień.

Dodatkowy system nawilżający, w który wyposażono soczewki, jeszcze bardziej zwiększy komfort wynikający z ich noszenia, a materiał Lotrafilcon B, z którego je wykonano wzmocni kondycję oczu, oraz przyczyni się do poprawy ich zdrowia. Produkt został także wyposażony w specjalny znacznik ułatwiający jego aplikację, dzięki czemu jest ona bardzo prosta, nawet dla niedoświadczonych użytkowników.

Air Optix® PLUS HydraGlyde® Multifocal – podstawowe parametry i cechy soczewek

Air Optix® PLUS HydraGlyde® Multifocal to innowacyjne soczewki kontaktowe, które pozwolą Ci z powodzeniem skorygować wadę wzroku, jaką jest prezbiopia, oraz pozwolą Ci widzieć wyraźnie zarówno w dali, jak i w bliży, niezależnie od odległości. Soczewki idealnie dopasowują się do oka oraz są praktycznie niewyczuwalne podczas ich noszenia, co przekłada się na wysoki komfort ich użytkowania. Produkt cechuje się ponadto wysokim poziomem uwodnienia oraz maksymalnym stopniem przepuszczalności tlenowej, dzięki czemu zapewni Twoim oczom wysoki poziom nawilżenia.

Air Optix® PLUS HydraGlyde® Multifocal są także wysoce odporne na gromadzenie się zanieczyszczeń oraz osadów białkowych, dzięki czemu skutecznie ochronią Twoje oczy przed występowaniem infekcji. Jest to także produkt idealny dla alergików, w jego tworzeniu wykorzystano bowiem wyłącznie naturalne składniki i komponenty. Dodatkowo soczewki cechują się łatwą aplikacją, co jest z pewnością istotne, zwłaszcza dla ich niedoświadczonych użytkowników. 

Air Optix® Aqua Multifocal czy Air Optix® PLUS HydraGlyde® Multifocal, który model wybrać?

Obie pary soczewek zostały stworzone w celu korekcji prezbiopii, będą więc idealnym wyborem dla osób starszych, które zmagają się z tą wadą wzroku. Każdy model soczewek zadba kompleksowo o zdrowie Twoich oczu, umożliwiając Ci ostre i wyraźne widzenie w każdej sytuacji. Soczewki charakteryzują się ponadto identycznymi parametrami krzywizny oraz średnicy soczewki, jak i cechują się łatwą i intuicyjną aplikacją.